XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background
