XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Relationship
oc: Relacion
