XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Relationship
fa: رابطه
