XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Relationship
ro: Relație
