XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Relationship
sv: Relation

en: Border color
sv: Kantfärg
