XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Relationship
ta: உறவு
