XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์
