XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Background color
uk: Колір тла

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Enable custom CSS
uk: Увімкнути власні CSS

en: Show toolbar
uk: Показати пенал

en: Web Services Settings
uk: Налаштування Веб Сервісів
