Yahoo Weather Forecast (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Pressure
hu: Légnyomás

en: Today
hu: Ma

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Name of the city
hu: A város neve

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Wind
hu: Szél

en: Feels like
hu: Hőérzet

en: Humidity
hu: Páratartalom
