Yahoo Weather Forecast (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Pressure
pl: Ciśnienie

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Wind
pl: Wiatr

en: Weather for %city
pl: Pogoda w %city
