Yahoo Weather Forecast (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Pressure
tr: Basınç

en: Today
tr: Bugün

en: Not available
tr: Mevcut değil
