Yahoo Weather Forecast (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Visibility
bg: Видимост

en: Temperature
bg: Температура

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Pressure
bg: Налягане
