Yahoo Weather Forecast (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Temperature
cs: Teplota

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Pressure
cs: Tlak

en: Today
cs: Dnes
