Yahoo Weather Forecast (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Today
et: Täna

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Tomorrow
et: Homme

en: Hurricane
et: Orkaan

en: Snow
et: Lumi
