Yahoo Weather Forecast (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Visibility
ru: Видимость

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Temperature
ru: Температура

en: Celsius
ru: Цельсий

en: Fahrenheit
ru: Фаренгейт

en: Pressure
ru: Давление

en: Today
ru: Сегодня

en: Not available
ru: Недоступно

en: Sunset
ru: Закат

en: Tomorrow
ru: Завтра

en: Sunrise
ru: Восход

en: Snow
ru: Снег

en: Show sunrise/sunset
ru: Показать восход/закат
