Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Pressure
el: Ατμ. πίεση

en: Today
el: Σήμερα

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου
