Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Today
eu: Gaur

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Tomorrow
eu: Bihar
