Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Add
is: Bæta við

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Zip code
is: Zip kóði

en: Today
is: Í dag
