Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Add
it: Aggiungi

en: Visibility
it: Visibilità

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Temperature
it: Temperatura

en: Today
it: Oggi

en: Not available
it: Non disponibile

en: Add new item
it: Aggiungi nuovo elemento

en: Are you sure deletethe block for the city %city?
it: Sei sicuro di voler eliminare il blocco per questa città %city?

en: Delete successful city %city
it: Città eliminata con successo: %city
