Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Today
lt: Šiandien

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą
