Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Temperature
mn: Температур

en: Celsius
mn: Цельс
