Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Add
sv: Lägg till

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Pressure
sv: Tryck

en: Ops
sv: Alt

en: Today
sv: Idag

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Sunset
sv: Solnedgång
