Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Add
vi: Thêm

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Today
vi: Hôm nay

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Tomorrow
vi: Ngày mai

en: Tornado
vi: Bão táp

en: Freezing drizzle
vi: Mưa phùn kèm gió buốt

en: Drizzle
vi: Mưa phùn

en: Snow
vi: Tuyết

en: Hail
vi: Mưa đá

en: Dust
vi: Bụi

en: Haze
vi: Khói mù

en: Heavy snow
vi: Tuyết nhiều

en: Snow showers
vi: Mưa tuyết
