Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Today
ar: اليوم

en: Not available
ar: غير متاح
