Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Add
az: Əlavə et

en: Visibility
az: Görünüş

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Not available
az: Mövcud deyil
