Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Add
bs: Dodaj

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Pressure
bs: Pritisak

en: Today
bs: Danas

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Current conditions
bs: Trenutni uslovi

en: Tomorrow
bs: Sutra

en: Wind
bs: Vjetar

en: Feels like
bs: Kao da je

en: Humidity
bs: Vlažnost

en: Showers
bs: Pljuskovi

en: Snow
bs: Snijeg

en: Hail
bs: Grad

en: Sleet
bs: Susnježica

en: Dust
bs: Prašina

en: Foggy
bs: Maglovito

en: Haze
bs: Izmaglica

en: Windy
bs: Vjetrovito

en: Cold
bs: Hladno

en: Cloudy
bs: Oblačno

en: Mostly cloudy (night)
bs: Pretežno oblačno (noć)

en: Mostly cloudy (day)
bs: Pretežno oblačno (dan)

en: Partly cloudy (night)
bs: Djelomično oblačno (noć)

en: Partly cloudy (day)
bs: Djelomično oblačno (dan)

en: Clear (night)
bs: Vedro (noć)

en: Sunny
bs: Sunčano

en: Fair (night)
bs: Ugodno (noć)

en: Fair (day)
bs: Ugodno (dan)

en: Hot
bs: Vruće

en: Heavy snow
bs: Jak snijeg

en: Partly cloudy
bs: Djelomično oblačno

en: Yahoo weather forecast
bs: Yahoo vremenska prognoza

en: Weather for %city
bs: Prognoza za %city

en: Yahoo Weather Forecast
bs: Yahoo vremenska prognoza
