Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Add
es: Agregar

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Temperature
es: Temperatura

en: Pressure
es: Presión

en: Zip code
es: Código postal

en: Today
es: Hoy

en: Not available
es: No disponible

en: Add new item
es: Agregar nuevo elemento

en: Sunset
es: Atardecer

en: Tomorrow
es: Mañana

en: Snow
es: Nieve
