Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Pressure
fi: Paine

en: Ops
fi: Toiminnot

en: Today
fi: Tänään

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Current conditions
fi: Tämänhetkinen sää

en: Tomorrow
fi: Huomenna

en: Wind
fi: Tuuli

en: Humidity
fi: Kosteus
