Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Today
gu: આજે

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી
