Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Add
hr: Dodaj

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita

en: Pressure
hr: Tlak zraka

en: Today
hr: Danas

en: Not available
hr: Nije dostupno
