Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Add
id: Tambah

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Zip code
id: Kode pos

en: Today
id: Hari ini

en: Not available
id: Tidak tersedia
