Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Add
lv: Pievienot

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Today
lv: Šodien

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Current conditions
lv: Patreizējie laikapstākļi

en: Wind
lv: Vējš

en: Sunrise
lv: Saulēkts
