Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Pressure
nl: Druk

en: Ops
nl: Handelingen

en: Zip code
nl: Postcode

en: Today
nl: Vandaag

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Hurricane
nl: Orkaan

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Sleet
nl: Natte sneeuw

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Partly cloudy
nl: Gedeeltelijk bewolkt

en: Snow showers
nl: Sneeuwbuien
