Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Add
oc: Apondre

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Today
oc: Uèi

en: Not available
oc: Pas disponible
