Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Add
ro: Adaugă

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Pressure
ro: Presiune

en: Today
ro: Azi

en: Not available
ro: Nu e disponibil
