Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Add
sk: Pridať

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Pressure
sk: Tlak

en: Zip code
sk: PSČ

en: Today
sk: Dnes

en: Not available
sk: Nedostupné
