Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Add
ta: சேர்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Today
ta: இன்று

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை
