Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Add
ca: Afegeix

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Zip code
ca: Codi postal

en: Today
ca: Avui

en: Not available
ca: No disponible

en: Tomorrow
ca: Demà
