Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Add
da: Tilføj

en: Visibility
da: Synlighed

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Temperature
da: Temperatur

en: Pressure
da: Tryk

en: Ops
da: Operationer

en: Zip code
da: Postnummer

en: Today
da: I dag

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Add new item
da: Tilføj nyt element

en: Tomorrow
da: I morgen
