Yahoo Weather Forecast (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Add
gl: Engadir

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Today
gl: Hoxe

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Snow
gl: Neve
