Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Today
hi: आज

en: Not available
hi: अनुपलब्ध
