Yahoo Weather Forecast (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Add
pt: Adicionar

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Pressure
pt: Pressão atmosférica

en: Zip code
pt: Código postal

en: Today
pt: Hoje

en: Not available
pt: Indisponível

en: Add new item
pt: Adicionar novo item

en: Sunset
pt: Pôr do sol
