Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
am: @module (<span class="admin-disabled">የቦዘነ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
