Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: This cannot be undone.
ast: Esto non puede desfacese.
