Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান
