Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
