Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Statistics
fa: آمار

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: This cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Depends on: !dependencies
fa: وابسته به: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
fa: افزودن به همه صفحات به جز صفحات فهرست شده.
