Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: This cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Hozzáadás, ha az alábbi PHP kód (<code>TRUE</code>) értékkel tér vissza (PHP mód, csak haladóknak).

en: copy
hu: másolás

en: Depends on: !dependencies
hu: !dependencies szükséges a bekapcsolásához

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-disabled">tiltott</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-enabled">engedélyezett</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Add to the listed pages only.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Track internal search
hu: Belső keresés követése

en: use PHP for tracking visibility
hu: PHP alapú követő bekapcsolás
