Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: This cannot be undone.
is: Ekki verður hægt að afturkalla.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.
