Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა
